| AnaMaria113bm a întrebat:

Care dintre următoarele fonduri de ten este mai bun, l'oreal infallible foundation pro matte sau Vichy dermanlend 16h?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai probleme cu tenul, acnee sau ceva de genul, Clar Vichy, in rest alege-l care ti-e mai convenabil ca nuanta/pret.

| DeeDee817 a răspuns:

Dermablendwinking

| AnaMaria113bm explică:

Mă refer care rezistă mai mult pe ten, care se aplică și arată mai frumos, care acoperă mai bine imperfecțiune, care are un grad de acoperire mai mare. Care dintre cele două?