| carelululu a întrebat:

Care e cea mai buna crema de cosuri care le face sa dispara si fara sa ramana urme sa te curete complet fara vreo neplacere

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand ivatherm akne-syt este foarte buna si intr-o saptamna deja se vad rezultate foarte bune.

| BiuL a răspuns:

Mie mi-a dat dermatolog o crema care se face la farmacie, mi-au disparut cosurile in cateva zile iar acum am tenul perfect desi nu o mai folosesc.
Reteta e urmatoarea :

utrogestan 3 cp.
acid salicilic 3 gr.
eritromicina 12 tb.
sulf PP 8 gr.
unguent simplu 100 gr.

Se foloseste odata pe zi, seara, pe tenul curatat in prealabil.

| meduzza a răspuns:

Skinoren este cea mai buna crema pentru cosuri le usuca si iti trec fara urme in doar cateva zile! incearc-o si vezi tongue

Răspuns utilizator avertizat
| d4ea a răspuns:

Skinoren...te ustura putin dar...e ceva suportabil si zynerit.dar daca cosurile sunt ca un puroi asa trebhuie sa iei si niste antibiotice.

| carelululu explică (pentru d4ea):

Sunt rosii si fara alb in varf

| MrColitza13 a răspuns:

Eu ştiu de Zineryt - toţi îl laudă!

| RoxxRoxanne a răspuns:

Bună! Din experiența mea, cred că cele mentolate, de exemplu mixtura de eucalipt...gasești in farmacii (P.S.: e foarte ieftină, maxim 15 lei) și e foarte bună. Și eu folosesc și chiar le usucă fără să lase cicatrice. Sau, unii își mai puneau pastă de dinți.

| D1eSeL a răspuns:

Eu nu folosesc creme.
Intra la o farmacie naturista si cere Sapun cu sulf. daca te ti de el si te speli mai mereu cu el pe fata o sa scapi de cosuri.
P.S: merge si pentru matreata