| BlackArt333 a întrebat:

Care e cea mai buna marca de lacuri de unghii?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranță Eveline.

| Florentina9210 a răspuns:

Rimmel London.

| smartlollipop a răspuns:

Cele mai bune, profesionale si folosite in saloane sunt China Glaze si OPI.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Cele de la OPI. Ojele pornesc de la 29 de lei pana la 66 de lei. Poti cauta pe net si vei vedea ca sunt foarte calitative.Aici nu ma refer neaparat la pret pentru ca nu orice este scump este si neaparat bun, doar ca aceasta marca este foarte cunoscuta pentru oje si tratamente de unghii.

| kitty1984 a răspuns:

Cred ca cele mai bune lacuri de unghii sunt OPI. Vezi un articol aici: http://femeiachic.ro/lacuri-de-unghii-opi

| Carmina10 a răspuns:

Farmec, rezista cel mai mult pe unghie si nu se intareste ft repede im sticla