| ndr2000 a întrebat:

Care e cea mai reusita metoda de a scapa de parul nedorit?

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Din cate stiu ceara fierbinte e cel mai eficient tratament si care are eficienta maxima, stiu, cam ustura dar decat cremele depilatoare sau alte chesti slabe mai bine lasa-te asa cum esti.

7 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Bună.
După părerea mea ceara și cremele depilatoare sunt cele mai bune!
Pa, pa.

| Annitu a răspuns:

Vrei să fii chelios sau ce?laughingwhistling

| pepe a răspuns:

Laserul

| XLilSmileX a răspuns:

Sa te epilezi cu aparat care smulge parul de la radacina. Crede-ma. E bun.Mi s-a rarit muult parul happy

| Ionela78 a răspuns:

Crema intai, apoi benzi si apoi te obisnuiesti si incerci epilatorul, dar daca ai sub 14 ani sau 15 nu te epila deoarece iti distrugi hormoni si iti creste parul mai repede. funda?

| adriana_8719 a răspuns:

Epileaza-te cu ceara rece acasa, sau du-te la salon.si cu epilatorul e ok, dar nu baga lama in el pentru ca nu vei mai scapa de el...e un chin cu parul astacrying funda? plzbig grin

| AndreiZz a răspuns:

Masina de tuns, Bigul,Epilatorul,Ceara, Forfecuta de unghii, Crema depilatoare.