| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

Care e cel mai bun deodorant din punctul vostru de vedere?

23 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie imi plac extrem de mult cele de la Dove, uite aici un articol scris de minte in legatura cu asta:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/deodorant-si-anti-perspirant.html

| mona a răspuns:

Dove

| ReiVaN a răspuns:

Apa si sapunul zilnic happy
Mennen Speed Stick e bun happy

| Brâncuşi a răspuns:

Bună, după părerea mea Rexona, persistă şi este foarte bun, fiecare cum are corpul, delicat.
O zi frumoasă!

| papusica987 a răspuns:

nivea invisible for black & white.
pe asta il folosesc si sunt multumita de el.
ti-l recomand.are un miros foarte placut si persistent, eu transpiram foarte mult dar de cand il folosesc nu mai transpir asa.
incearca-l si tu.
te pup.

| CiocolataAlbaAerata explică (pentru papusica987):

Asta il folosesc si eu acum. si eu traspir foarte mult si parca nu imi mai face bine cum mi-a facut cand am folosit primul tub.

| Zuzazozo a răspuns:

Din punctul meu de vedere cel mai bun deodorant mi se pare cel de la Rexona.

| Against a răspuns:

Lady speed stick

| Katoky a răspuns:

Mama foloseste de la nivea si e foarte bun

| Camelisa a răspuns:

Folosesc Dove roll on.Mie imi face bine.

| radupopa a răspuns:

Dove roll on
Rexona Men
Nivea black&white
Gillette -PRO
Mennen Speed Stick -power of nature
Acum depinde ce preferi tu! Bafta.

| Yssy12 a răspuns:

Eu folosesc Lady Speed Stick gel.Sunt foarte multumita de el, deoarece ma tine mai mult de o zi.Am mai folosit Dove, Rexona si Nivea, dar cel de care ti-am zis sunt foarte multumita.

| ovidiu13b a răspuns:

Gillette -PRO- cu gel- Recomand dacă faci duș în fiecare zi.

Mennen Speed Stick -power of nature- Recomand dacă faci duș mai rar.

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Cred ca cele de la nivea in general.depinde de preferintele tale.

| cristinasotir a răspuns:

Hei. Eu personal am facut un test, si am ajuns la concluzia ca Dove este cel mai bun deodorant.

| DegeteRapide a răspuns:

Hello,dupa parerea mea MennenSpeedStick, persista foarte bine, o zi si nu lasa urme pe haine.Ai grija sa il lasi sa se usuce,
sper ca ti-am fost de ajutor.

| Calinnebunul a răspuns:

Mie imi place dove, are miros placut si isi face treaba...

| dєdєloaia a răspuns:

Dupa mine, NIVEA/DOVE happy

| DianaFFTW a răspuns:

Nivea black&white big grin

| EdyyChill a răspuns:

Dupa mine playboy-ul mi se pare super ok.Ţi-l recomand :d

| LuckyDuck a răspuns:

Din punctul meu de vedere este Lady speed stick big grin

| Naguale a răspuns:

Depinde ce miros preferi? Mie imi place Rexona.