| wonderwoman123 a întrebat:

Care e cel mai intens si nebun iluminator pentru un machiaj creativ?

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

La un preț mai decent sunt cele de la Makeup Revolution, cele în formă de inimioară(le găsești pe aoro), cele pudră din paletele de la Sleek: Solstice, Cleopatra's Kiss(le găsești pe makeupshop) sau de la theBalm, Mary Lou Manizer(îl găsești la/pe marionnaud la 60 și ceva de lei; pe alte site-uri/magazine e mai scump). Dacă nu te incomodează deloc bugetul, poți încerca paletele de la Anastasia BH(pe anastasiasoare.ro), iluminatorul de la Becca(sephora.ro), Jeffree Star(beautybay.com).
O altă soluție ieftină e să cumperi un fard mono, sidefat, pe care să-l folosești pe post de iluminator, așa cum e Beige Copper de la Melkior(melkior.ro) care costă până în 20 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai încercat L'ORÉAL PARIS accord parfait highlight? Se găseşte la tub sub formă de cremă, cred că este mult mai intens decât cel sub formă de powder.

| Rx5hnS a răspuns:

Iluminatorul de la Huda beauty. A aparut recent in Romania la sephora. O varianta mai ieftina e Duo-chromatic de la NIX, Strobe of genius tot de la NIX si iluminatorul de la make-up for ever.

| barbie2134 a răspuns:

De la Makeup Revolution, Unicorn Heart Rainbow Highlighter.