| SERIALS a întrebat:

Care e diferenta dintre o pereche de chiloti de 2 euro si alta de 13 euro?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Calitatea materialului folosit si lucrat ingrijit, fata de ala de 2 euro, care dupa 2 spalari se descoase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Diferenta e de 11 euro

| dannyel86 a răspuns:

Calitatea si compania producatoare. Unele produse au preturi mari si din cauza notorietatii producatorului. Dai un ban, dar poti lenjerie de firma, nu produse chinezesti.
Depinde ce cauti si care iti sunt prioritatile. Eu nu ma uit la producator in mod special cand cumpar ceva.

| J0B0MAT a răspuns:

Materialele,designul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Unii sunt albi si altii sunt cu pikachu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul ca altceva nu vad ce

| EcceHomo a răspuns:

Nu ştiu, eu îmi iau din bazar cu 2 lei perechea.