| yooshi a întrebat:

Care e faza cu vans-urile in ro? De ce vad atatea meme-uri despre cat de naspa e sa porti vans? happy

Răspuns Câştigător
| giyongchyz a răspuns:

Se fac meme-uri despre orice, nu doar despre vans. Nu înțeleg de ce te deranjează, dacă vrei să porți nu te oprește nimeni.

3 răspunsuri:
| biancaebar a răspuns:

Incaltamintea Vans chiar este misto, eu am 2 perechi de Vans, Vans Old Skool varianta normala si varianta tip botin Converse, pe langa o mie de tricouri si hanorace. Poate ca lumea face misto de marca pentru ca cum este mai mult destinata persoanelor care face Skateboarding... poate dar nu stiu sigura