| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Care e rujul vostru preferat? (Marca, nuanta, de ce va place)

Răspuns Câştigător
| DeutzZa96 a răspuns:

Buna, in special mie imi plac cele de la Yves Rocher ``toaate`` nu le numesc. Au o calitate superioara. Nuante superbe si sunt Bio, extracte de trandafir, fructe etc. Pretul este putin mai maricel. Orice fata se respecta foloseste Yves Rocher happy NU AVON, ORIFLAME, LADY`S etc :* te pup

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Bella Pierre, toate.

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Mac Lady Gaga toatehappy *
Textura super, culori geniale si e super durabil +nu se strange in colturile gurii si este mat

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Mac Lady Gaga toatehappy

| abriella a răspuns:

Imi plac mai mult lip balmurile.Lip balmurile mele favorite sunt Baby lipsurile si cele de la Eos!
baby lipsurile:http://24.media.tumblr.com/......o1_500.jpg
Eos(