| Cojen a întrebat:

Care e secretul bărbaților cărora nu le creste barbă și nu au par pe piept,burta sau spate? Mie îmi iese parul din tricou și îmi rămân urme de par pe obraji și după ce mă rad, vreau și eu o piele fina

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Secretul este genetica fiecaruia. Nu toti suntem identici.

| Drimmero a răspuns:

Genetica

| Zuzu1991 a răspuns:

Gene asiatice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei bărbații bruneți au și pilozitate multă iar cei blonzi puțină sau deloc. Evident că nu e o regulă, cel puțin eu așa am întâlnit.

| Sekim a răspuns:

Exista oameni ce pur si simplu nu au par pe corp sau se epileaza frecvent. Daca te epilezi cu ceara si ai o rutina alcatuita din creme speciale, poti sa ai o piele extraordinara. Legat de problema parului, exista si epilarea cu laser. Nu sunt absolut sigur dar dupa ce te epilezi cu laserul parul va aparea din nou la cam 2-3 ani, in functie de noroc.

| AlexMaftei2001 a răspuns:

Totul este genetic.