| SMR a întrebat:

Care este cea mai buna cale de a epilare anala la barbati?

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Cea mai buna cale este cu ceara, ca te poti face doar o data pe luna. Iti sugerez sa mergi la salon ca singur n-o sa ai inima sa tragi bucata aia tongue Vezi sa te fi dus la toaleta inainte ca sa o sa te doara de o sa faci pe tine laughing Daca vrei fara durere, te poti rade sau epila cu crema dar nu tine decat cateva zile rezultatul.

1 răspuns:
| ShadowGhost a răspuns:

Ce zici de crema depilatoare?laughingE cea mai buna si utila pentru voi, baietiihee hee