| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna placa de intins parul?

7 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Buna in sensul ca indreapta bine? Daca da, asta depinde de parul tau, de grosimea acestuia dar si de tipul placii. Cele mai bune sunt cele profesionale din ceramica/teflon/nano diamond/ioni negativi.
Iar in sensul daca nu arde parul, asa ceva nu exista. Toate placile de indreptat parul functioneaza pe baza de caldura. Orice ai face tot iti arzi parul odata ce folosesti placa. happy

| loricel a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune.

| sensesDelight a răspuns:

De la Remington cu ceramică. Am avut și este foarte bună, nu arde părul.
Dacă ai părul creț, îți recomand Remington cu ceramică 230 grade.

| Bishop a răspuns:

Rowenta

| Yollanda;x a răspuns:

Eu am placa Remington S9000 cu invelis de ceramica si diamant. E super, o folosesc des si nu am avut nicio problema cu parul, este sanatos, fara fire despicate sau arsuri. Ti-o recomand cu caldura mai ales ca are un pret foarte convenabil!

| xFaith a răspuns:

Ce`a de la Braun love struck

| Elly_8365 a răspuns:

In sensul de a indrepta bine parul, am si specificat, pentru intins parul.