| alee3333 a întrebat:

Care este cel mai bun sampon pentru toate problemele ( matreata, gras, scalp nehidratat si varfuri arse). Si care varianata a acelui sampon. Funda am nevoie mare si am 14 ani!: fundita:*

Răspuns Câştigător
| mimikafrumusika a răspuns:

Este unul numit Nizoral.Il gasesti doar la farmacie.E foarte bun mai ales pentru matreata 100%.Din pacate e scump si trebuie sa l folosesti mereu.

9 răspunsuri:
| NicoClaudita a răspuns:

Eu cred ca cele de la farmacie sunt cele mai bune, cele cu lamaie, urzica erc funda?

| jpg98 a răspuns:

Head&shoulders cool menthol anti-dandruff (mare)
si trebuie sa mai scrie pe el :research validated by british skin.foundation.(cu un fel de amprenta a unei maini)

| radumihai99 a răspuns:

Wash go si soar mea avea la fel
wash go de cyloare albastru inchis

| alee3333 explică (pentru NicoClaudita):

Ma refer la o marca gen head&sholders sau wash&go, sau syos... nu cu lamaie sau cu cirese sau cu cereale thinking > mersi oricum daca stii nume de sampon bun mai spune :*

| NicoClaudita a răspuns (pentru alee3333):

Ok lasa, eu in general cu din astea ma spal ca sunt naturale si face bine la par ...sau elseve e cel mai bun! nutri gloss

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Head & shoulders

| Lamaitzza a răspuns:

Head & shoulders
Eu cu asta ma spal si nu am nimic, e chiar bun mai ales formula noua.Doar ca acum depinde, nu reactioneaza la fel la toata lumea. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut probleme cu parul...doamneesigh insa am inceput sa folosesc ELSEVE ERGININE RESIST (pe negru) bine inteles si balsamul pe lngimea parului.te va ajutahappy sa speram:* adica eu aveam aceleasi probleme si a fost ok:d raman la el cel putin 4 luni...sau mai mult deoarece ma ajuta:d el este pentru caderea parului dar este bun pentru oricebig hug sper sa iti fie de folos raspunsul.

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Ceva foarte bun pe baza de ghimbir au cei de la tiande. http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5 pag.87. sunt foarte concentrate si eu efect eu i-am luat matusii mele si e multumita. cine are pielea mai sensibila poate o sa usture, dar efectul e garantat. produsul este natural.