| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai frumos compliment pe care l-ati primit?

Răspuns Câştigător
| AlwaysMe a răspuns:

De la un amic...''Esti o fata foarte desteapta, cu un suflet mare si meriti tot ce e mai bun.Pentru mine unul esti un exemplu de urmat.

11 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

"Eşti cea mai scumpă şi dulce fiinţă din lume!"

| AikkoxD a răspuns:

Mi s-a spus că semăn mult cu Johanna Herrstedt. Cine mai e şi aia?

| MrAngelus a răspuns:

"Esti nesimtit!"

| YouMe a răspuns:

" Esti ceea ce mi-am dorit mereu, nu credeam ca exista"

| frikk a răspuns:

Singurul meu defect e ca m-am nascut perfect.(eu unu n-o cred altele de prin viata mea o crede)

| frikk a răspuns:

Si al doilea compliment nr2
ahh acu 4sec l-am vazut complimentu-l cel mai frumos nr2.chiar aici live pe TPU l-am primit de la AikkoxD hmmzz ce coicidenta stranie =))))))))))))))
http://www.tpu.ro/......are-zi-xd/ ma complementat AikkoxD (eu asa il consider "compliment"=))=))acu ce-o fi nu stiu=))))-> Frate nu mai râde atât că faci ulcer.(se gandea la sanatatea mea "totusi" hmmm bizar =)))))))))

| AikkoxD a răspuns (pentru frikk):

Mulţam pentru reclamă.Dau o bere.

| CRISS69TM a răspuns:

Cand eram prezentat de o prietena unei noi cunostinte ca fiind un adevarat gentelman, un tip prezentabil si ca as fi bun la.....banuiesti probabil.

| Dexaa a răspuns:

Wow! Deci multă lume îmi spune că am un timbru vocal special, frumos (Adele). Ador să fiu complimentată în legătură cu vestimentaţia (se întâmplă destul de des), sunt mai multe complimente (nu prea pot să aleg).

| Cenusareasa09 a răspuns:

De la un prieten pe care nu l-am vazut niciodata fata in fata. Si eu si el ne-am atasat foarte mult unul de altu ( ma refer ca prieteni), iar intr-o zi mi-a spus ca sunt ca si sora lui, si ar face orice pentru sora lui, adica eu. Si nici in ziua de azi nu ne-am vazut fata in fata pentru ca stam in tari diferite, dar suntem cei mai buni prieteni

| inuman a răspuns:

"Ai *** imensa! "