| Adorsafiucopil a întrebat:

Care este diferenta dintre un fake si un ugg original?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele false au o talpa ca de spuma care se toceste foarte repede, facandu-te sa calci intr-o parte. Sunt mult mai ieftine si din imitatie de piele intoarsa de obicei.
Cele originale au o talpa foarte rezistenta, sunt grosute din piele de oaie si au si un pret mai mare. De asemenea cele originale au la spate o eticheta pe care scrie UGG Australia.
:*

| AmanoYuno a răspuns:

Deci sunt atat de multe fake-uri incAT exista fake si cu eticheta pe care scrie ugg Australia dar ceva ce stiu doar cei ce cumpara originale(scrie pe instructuni de spalare)e ca la cele originale eticheta e fosforescentahappy

| Rose123 a răspuns:

Sunt la fel de urate. Ce vedeti voi la ugg-uri?laughing

| laura81 a răspuns:

Calitatea si pretul happy

| SilvanA_8443 a răspuns:

Cele originale nu aluneca si nu se rup repede, iar cele fake aluneca si se rup usor..stiu din propia experienta.