| ღdeeღ a întrebat:

Care este tinuta voastra preferata cu care mergeti la scoala? Dau FUNDA mare mare pentru cine are o tinuta asemanatoare cu a meawinking

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Blugi, tricou/maieu/bluza (depinde de vreme) si tenesi smug

6 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Ghetute,pulover lung si dresuri colorate sau diferite modele.

| Meryem027 a răspuns:

Oh,da! Eu nu-mi permit sa am o tinuta preferata, intrucat trebuie sa port uniforma scolii: camasa alba, vesta grena si imi iau blugi/pantaloni, adidasi sau cizme, ca tot vine iarna.Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| TkSonia a răspuns:

Blugi rupți și un tricou?

| Seby484 a răspuns:

Daca te referi la tinuta de baiat pai sa vedemthinking blugi negrii si camasabig grin(si peste camasa hanoracu cu initialele liceului care strica toata tinutasad )

| QuasarNT a răspuns:

Blugi - tricou -tenesi laughing