| suntcuriossastii a întrebat:

Care firma e mai buna pentru șampoanele de par? Garnier? Farmec? Dați exemple va rog de același nivel cu astea, nu matrix, de ex, ca asta stiu clar ca i mai buna.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie Head and shoulders, Elseve si Pantene imi plac cel mai mult

| Bondarel99 a răspuns:

Depinde ce vrei tu de la un sampon.
Dpmdv samponul trebuie sa curete parul si atat ca de asta e sampon, pentru hidratare si altele exista balsam, masti, tratamente etc. Si cel mai bun sanpon fara doar si poate e Head&Shoulders si nu o zic numai eu ci e cel mai folosit preferat la nivel global

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Sti ce este samponul nu? sunt niste chimicale care "topesc" grasimile din par... din pacate "topeste" si parul...

| AnaMaria113bm a răspuns:

Poți folosi pantene, nivea, elseve, garnier! Asta sunt printre cele mai bune, cel puțin pentru mine au fost!

| Gabryel_Maryan_1995 a răspuns:

Schwarzkopf