| chels95 a întrebat:

Care firma este cea mai buna distribuitoare de argila cosmetica?

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Eu am folosit Aslavital... dar diferenta e doar zona din care se ia argila, aceasta e din Padurea Craiului, iar Farmec Cluj-Napoca face produse destul de bune ca si calitate-pret.

5 răspunsuri:
| chels95 explică:

Avon si oriflame nu distribuie argila.

| cornel a răspuns:

Oriflame

| # Soranna :x a răspuns:

Avon`smug
anew`love struck

| sorinake a răspuns:

ASLAvital in opinia mea. Este cea mai cautata si cea mai comercializata http://reviews.katrina.ro/......287%29.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit-o pe cea de la Asla vital si am fost multumita de ea.Nu stiu daca pudra de argila de la Asla vital e chiar cea mai buna, dar e, cu siguranta, una foarte buna(si accesibila).