| ChocoBoy a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu o coafura din anii 50 sau 60. Doresc sa stiu si cum sa o fac nu doar o poza. Am mare nevoie. DAU FUNDA LA CINE IMI DA CEL MAI BUN SI MAI RAPID RASPUNS

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi și aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici:
http://www.saloane-bucuresti.ro/......deo-part-1
Sper din suflet sa mearga link-ul.
In cazul in care nu va merge link-ul acesta, cauta:www.garbo.ro/tag/coafuri.html,asta doar in cazul in care nu va merge link-ul, link-ul este preluat de acolo.
Te pup si sper ca te-am ajutat cat de cat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog sa ma scuzi, cand spuneam ca daca nu va merge link-ul cumva sa cauti pe garbo.ro, nu garbo.ro, ti-am zis gresit, cauti asa:Coafura in stilul anilor '50-Tutorial video Part. 1, exact asa cauti, este pe www.saloane-bucuresti.ro
Stii de ce?
Multe link-uri odata trimise, la un moment dat te trezesti ca nu mai functioneaza, nu stiu de Doamne apara-ma au!
Te pup!