| Crs a întrebat:

Care ma lamureste cum sta treaba cu transportul prin posta romana? cum stiu cat e taxa de transport. sau cat e taxa atunci cand imi pune banii pe card?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti uita pe site-ul oficial al Postei Romane, la tarifele pentru serviciul ce te intereseaza. Banii pe card nu ii pune Posta Romana ci persoana ori institutia de la care primesti banii respectivi si comisionul difera de la o banca la alta, la fel si comisionul de scoatere a banilor de la bancomat, te poti uita pe site-ul bancii de la care ai cardul. Numai bine!

| ciucanca41 a răspuns:

Prin posta romana 8, 5 ron iar pentru bani de pus pe card la baca unde ai deschis contul cardului gratis comisionul la alte banci