| icecream a întrebat:

Care placa de intins parul este cea mai buna?

fundita!:*

Răspuns Câştigător
| PeculiarAlecsa a răspuns:

Hmm. Eu iti spun ce folosesc. Remington.
http://www.shopmania.ro/magazin.html?cu=remington
Mai asteapta pareri. Multa lume zice ca Remington e ca loteria. Poate prinzi o placa buna pentru par, poate nu.

8 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Eu stiu ca cele Remington si Rowenta sunt cele mai bune firme de ustensile de coafat.

| CarmenR a răspuns:

Eu tocmai mi-am achizitionat o placa cu teflon si ceramica de la Remington. Ma impac foarte bine cu ea. Si nu am dat decat 114 lei, deci nu e chiar asa scumpa.

| Beibii a răspuns:

Http://diversshop.bizoo.ro/......--ionizate

eu o am. ceramica, foarte buna :x

| Jenny_9204 a răspuns:

Remington cu teflon si ceramicahappy o am eu

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

Remington protect & shine
O am eu.
si.
e super buna!
happy
fundita?
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna la pret sau cea mai buna ca si calitate? Daca vrei calitate superioara este Remington (este un brand) si gasesti aici:http://www.shopmania.ro/......77045.html

Dar dupa cum stii la orice este de firma platesti o mare din pret Brandul.

Daca vrei calitate medie la pret rezonabil gasesti aici: http://www.shopsite.ro/placa-de-par-ceramica-sunko-358.html

Dupa ce cumperi te rog sa ne spui ce ai ales. Sunt curioasa ce ai ales si ce parere ai de ea.

| Sebyzuq a răspuns:

Parerea mea ca cea care e din teflon si ceramica...acestea doua ajuta sa nu se arda parul

| aLex7 a răspuns:

Regminton