| nicoleta24 a întrebat:

Care stiti un site cu haine faine si la moda dar sa fie foarte ieftine? MULTUMESC anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu. Un magazin.Se numeste Mini Prix, dar se afla la otopeni, dar iti zic ca acolo sunt foarte foarte ieftine hainele pot sa-ti garantez asta.Si au si haine frumoase si la moda.

6 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Www.miniprix.ro :)
Sunt si haine urate, dar` unele sunt superbeeeeeeee :x

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Bab a răspuns:

Okazii.ro

| dana23pitesti a răspuns:

Http://haine13lei.ro cred ca titlul e destul de sugestiv asupra preturilor;)

| Jojo99 a răspuns:

Apai, fatoo eftin si bun? scump si bun!, daca nu ai vrea eftin si de proasta calitate