| bodolik a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de promovare gratuita a unui website? Necesar pentru www.slabitul.com

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Publicitatea e sufletul comerțului!

Răspuns utilizator avertizat
| Mania1987 a răspuns:

Pentru promovarea site-ului poti folosi gratuit aplicatia www.cooldown.ro
Este creata pentru a te promova gratuit pe facebook

| blackoutlet a răspuns:

Mai bine inbracate de pe Www.blackoutlet.ro

| Cernomorcenco a răspuns:

Promovarea gratuita si eficienta se face prin intermediul site-urilor de bookmarking si social news. e nevoie sa scrii articole cu continut bun si sa le plasezi pe aceste situri. Astfel Google le va indexa si iti va trimite un numar considerabil de vizitatori pe site-ul tau. Exemplu de site social news este www.comment.md. Mult succes!