| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase femei din lume? (nationalitatea)

Răspuns Câştigător
| Izzibizzi a răspuns:

Fiecare e frumoasa in felul sau. Si sincer, eu cred ca in fiecare tara sunt femei frumoase big grin!

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Romancele

evenso
| evenso a răspuns:

Suedezele.

http://www.askmen.ro/......emei-20921

| CristinaElena96 a răspuns (pentru evenso):

Culmea ca articolul este facut de romani si nu recunosc ca romancele sunt cele mai frumoaselaughing))!

| evenso a răspuns (pentru CristinaElena96):

Culmea, eu ti-am dat articolul si ce parere au iei, dar parerea mea este ca mulatrele sunt cele mai frumoase femei din lume. laughing

| CristinaElena96 a răspuns:

Romancele,clar!laughing)))

| Pricked a răspuns:

Deci, daca eu sunt romanca, rezulta ca romancele sunt cele mai frumoase.

| AmanoYuno a răspuns (pentru Pricked):

Buna astalaughing

| Pricked a răspuns (pentru AmanoYuno):

Da. Ce minte sclipitoare am! Si eu ma mir cateodata de mine. rolling on the floor

| AmanoYuno a răspuns (pentru Pricked):

Dar pe langa toate aceste calitati...maidai si pe afara de modestiehappy.ba chiar dai si altora din a talaughing

| Pricked a răspuns (pentru AmanoYuno):

Buna asta!rolling on the floor

Asa e, sunt modesta!
De fapt, sunt perfecta! (aici, din nou, dau dovada de o adevarata modestie)

| AmanoYuno a răspuns (pentru Pricked):

Cuvantul perfect este mult prea mic si sfirijit pentru a exprima cu adevarat tonele din fiecare calitate pe care o ailaughingnici nu ma mir daca mergi mai incet decat ceilalti de obicei caci sarmana de tine trebuie sa cari atatea tonelaughing

| skirlex a răspuns:

Rusoaice

| puffii548 a răspuns:

Stai sa ma gandesc....italiencele si moldovencele si sigur romancele rolling on the floor)))|

| Andreea9595 a răspuns:

Romancele. Cati barbati nu vin si nu se casatoresc cu fete din Romania. Ii poti numara pe degete.

| mg112mada a răspuns:

Cele din Ucraina, ucrainiencile.

| Rares311 a răspuns:

Molovencele

| Andreea12315 a răspuns:

Suedezele, clar.

| ionut23412341312 a răspuns:

Braziliencele sunt bune rau de tot