| curious01 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase si ieftine zone de vacanta din Spania? ceva exotic, gen Ibizza, Barcelona, Tinerife, Mallorca, etc...si sa nu fie tare scumpe, ceva idei? poate careva ati fost.

3 răspunsuri:
| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Barcelona e cea mai tare.
Ai o gramada de locuri unde poti vizita, iar hainele si mancarea sunt foarte ieftine acolo, la fel si biletul de avion.

| palmademallorca a răspuns:

Eu iti recomand Palma de Mallorca. Afli mai multe despre acesta locatie pe http://www.palmademallorca.com.ro