| KaanNoah a întrebat:

Care sunt dezavantajele folosirii gelului de par la barbati?

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Dacă îl folosești ocazional, n-ar trebui sa ai probleme. În schimb dacă folosești gel de par zilnic pentru o perioada îndelungată s-ar putea sa ți se tot rărească parul pana la chelie. În plus poți sa faci și măreață.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că ai deveni prea frumos (cel puțin la păr)

| FreddieM a răspuns:

Am folosit toata viata, fara efecte nedorite.E gelatina cu apa la urma urmei.

| Iulian998876 a răspuns:

Dacă nu îl folosești zilnic, nu vad ce dezavantaje ar fi

| LoremIpsum a răspuns:

Alopecie şi mătreaţă, dar, cel mai împortant dezavantaj e că te face să arăţi ca un cocalar.