| KinderBeeeib a întrebat:

Care sunt produsele voastre preferate de skin care? Am nevoie sa incerc niste produse noi si vreau sugestii happy.

Răspuns Câştigător
| theaaaaaaaaaaa a răspuns:

Spuma de apa micelara si crema cu acid hialuronic de la la roche posay. Ti le recomand din toata inima. Mie personal mi-au mers foarte bine, iar rezultatele sunt imediate. Rutina mea este
-apa micelara de la L Oreal( pentru a ma demachia) (o poti cumpara din magazinele gen carrefour, auchan, selgros)
-spuma de apa micelara de la la roche posay (pentru a scoate toate impuritatile din ten) o poti cumpara de la farmacie
-mai folosesc de 3 ori pe saptamane niste masti cum ar fi
- cea cu minerale si cea cu roci vulcanice ambele de la
vichy(le poti cumpara in pliculete de 14 ml de la
farmacie)
- o masca de argila pentru purificare(poti folosi de la
orice firma, eu o folosesc pe cea de la glam glow)
- din cand in cand mai aplic si un serum cum ar fi cel de la mario badescu cellufirm dar nu este intru totul necesar.
- apoi aplic crema la roche posay hydraphase intense riche pe care o poti cumpara de asemenea din farmacii.
Mai doream sa mentionez ca mie mi se pare destul de important sa folosesti ambele produse de demachiere deoarece prima o aplici cu o discheta de bumbac si este pentru indepartarea machiajului, iar a doua, spuma, este pentru a scoate impuritatile din ten.
Sper ca ti-am fost de ajutor si imi doresc sa iti mearga si tie aceste produse in cazul in care te decizi sa le folosesti