| Maria1927 a întrebat:

Care unghii sunt la moda cele rotunde sau patrate?

Răspuns Câştigător
| monstereye a răspuns:

Ale-a patrate sunt pentru curve parerea mea cele rotunde si taiate nu foarte scurte sunt cele mai bune sunt comode si la moda plus ca sunt usor de intretinut daca le tai un pic mai scute nu foarte scurte

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întotdeauna cele care te avantajează pe tine!
Pa, pa.

| negru30 a răspuns:

De ce trebuie sa porti unghiile cum este la moda - le porti cum iti place tie - daca unul se rade in cap si spune ca este la moda ai sa vezi numai chelie pe strada

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cele patrate, poti sa faci modele mai usor pe ele si tot asa, poti avea o terminatie mai frumoasa la modelul unghiei.

| RA94 a răspuns:

Cele cubice, is pa trend