| Goddessss a întrebat:

Careva care folosește nyx? Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Folosesc un ruj mat de la nyx. E o și persistă chiar dacă bei mananci. Altceva nu am de la ei

| Eireann a răspuns:

Folosesc multe produse de la ei fiindca pentru mine e foarte important sa folosesc produse cosmetice cruelty free ( de la companii care nu testeaza pe animale). Imi par foarte bune la raportul calitate-pret, in UK le comanda de pe Amazon, am un primer, un fond de ten, fard de pleoape si dermatografe. Sunt multumita.

| Goddessss explică (pentru Eireann):

Eu un ruj Suède o nuanța wow, si un fard de ochi ultimate utopia mini

| Sophieka a răspuns:

Am testat putine produse de la Nyx. Pana acum, nu tin minte sa fi fost dezamagita. Inca mai am de la Nyx, un rimel mov!

| ilovemonkey a răspuns:

O părere foarte buna, au produse de calitate