Castiga o invitatie la Atelierul de Stil vestimentar feminin!

Asa cum v-am obisnuit, impreuna cu prietenii nostri dragi de la Fundatia Calea Victoriei, lansam un nou concurs pentru voi!

Ce oferim?

O invitatie la  Atelierul de Stil vestimentar feminin 6-9 august, Bucuresti.

Ce se va discuta in cadrul celor 4 intalniri?

 1. Codul vestimentar. Normele şi regulile care ne ajută să armonizăm ţinuta pe care o purtăm cu evenimentul la care participăm. Greşelile de stil cel mai des întâlnite.

2. Garderoba de bază şi armonizarea culorilor. Ce piese nu ar trebui să lipsească din garderoba noastră şi felul în care alegem culorile care ne avantajează. Vom discuta despre cumpărăturile din impuls şi cumpărăturile planificate.

3. Conformaţiile şi ţinutele potrivite fiecărui tip de siluetă. Ce haine trebuie să evităm sau să purtăm, în funcţie de forma corpului.

4. Stilurile vestimentare şi tendinţele în moda actuală. Vom vorbi despre diferenţa dintre stil şi modă şi ne vom identifica personalitatea stilistică.

Cum poti castiga?

Raspunde-ne mai jos la intrebarea: Ce iti doresti sa inveti la acest atelier? iar invitatia poate fi a ta!

Concursul se va incheia pe 31 iulie!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Oh, concursul s-a terminat.

| gabriielaaa a răspuns:

Cum pot creia îmbrăcăminte.
Cum pot creia un articol vestimentar.
Si cum pot face afacerea mea din asta.
Plus ca vreau sa aflu cam cat de mult ma pricep.