| pam0pam a întrebat:

Cat costa in medie un spalat si uscat cu peria parul lung la coafor?

3 răspunsuri:
| Atim a răspuns:

Eu am parul mai scurt acum, bob mai exact, dar l-am avut si mai lung (cam pana pe sub san. Si atunci cand era mai lung si acum, tot 15 lei dau. Aici depinde de salon, unii cer mai mult, alții mai putin. Doar daca il ai foarte lung (pana pe sub fund) cred ca ar putea cere in plus, ca e mai multa munca si se consuma mai mult produs, dar chiar și asa, nu cred ca treci de 20 de lei

| giulia283 a răspuns:

Peste 1 milion.

| Andredrei a răspuns:

In jur de 10-15 lei zic eu