| mTw a întrebat:

Cât costă o albire a dintilor?

Funda

9 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Peste câteva asute de lei

| octav005 a răspuns:

Poate ajunge si la 300 s-au 500 roni, depinde de tratament si de cabinet

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Depinde de cabinet nu toti practica acelasi pret. Poti sa mergi la fata locului sa te consulte un dentist si sa spuna pretul. Ramane de vazut daca vei dori sa te programeze sa faci sau nu acea albire

| Alicezzz a răspuns:

Depinde de cabinetul stomatologic unde mergi. De la 500 lei cu gel gutier, detartraju 200 lei, cu lampa de albire 300 lei, albire cu laser 800-900 lei, gel albire 150 lei. Mergi la dentist si discuta cu stomatologul!

| presus a răspuns:

Iti recomand albire profesionala cu lampa de albire. Preturile variaza intre 600 - 900 de lei. Depinde de cabinet.

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute

| Laty_Maqlan_1995 a răspuns:

Depinde, pe mine m-acostat 350 de lei. Am fost la un doctor în București și albirea a dat niște rezultate foarte bune

| GiaGeorgi199 a răspuns:

Iti dau eu un pont: foloseste bicarbonat de sodiu. Te ajuta foarte mult si costa doar vreo 2 leihappy Sa nu il folosesti chiar in fiecare zi deoarece nu este tocmai bun pentru smalt, dar daca il folosesti cum trebuie nu ti se va intampla nimic.

| mTw explică (pentru GiaGeorgi199):

De unde se ia cum se utilizeaza pentru rezultate?