| obsesion15 a întrebat:

Cat costa o epilare pe picioare si in zona inghinala la salon cu ceara?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De obicei nu depaseste 20 de ron, dar poate fii si de la 20 de ron in sus, depinde de salon.
Te pup!

| maddy673 a răspuns:

Pai in jur de 20-30 de lei.te puphee hee

| Miha3meow a răspuns:

Media e 25-30 in orasul meu, depinde si unde stai. Fite, alea alea. big grin

| AndreeaMonica99 a răspuns:

Pai depinde unde locuiesti si la ce salon te duci, daca stai in Bucuresti sunt de la 25 in sus, dar in afara de Bucuresti in general sunt de la 15-20 de lei in sus. Mult succes si este o idee geniala sa te faci cu ceara :*