| RenataIoana a întrebat:

Cât costă o manichiură cu oja semipermanenta?
FUNDĂĂ!

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Aproximativ 50 de lei. Depinde de oras.

7 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Intre 35 si 70-80 lei, in functie de oras, dificultatea modelului, materialele folosite (pretul de achizitie al ojelor) si locatie (salon, sau acasa la manichiurista, sau daca vine ea la tine acasa pentru a face manichiura).

| PeFuga a răspuns:

40-50 lei este pretul cel mai rezonabil. Unde este dubios de ieftin, acolo materialele sunt proaste si oja sare repede. Un pret mai mare de atat este rezervat pentru modele complicate si oje sofisticate.

| Happy33 a răspuns:

Cam 10-15 lei. Funda, te rog...ca nu prea am funde. Si ti-am raspuns. Daca vrei iti dau si un site de unde poti sa o cumperi... daca imi dai funda promit ca iti dau si un site de unde o cumpara o prietena si e foarte buna oja.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Happy33):

Cerșesti funda? Aceea se cîstigă, nu se cerșeste. Stai calm/ă daca prin raspunsul oferit, ai ajutat persoana, ea te va cadorisii cu funda, daca nu, poti tu sa faci ce doresti ca nu o sa ti o dea ție. Lasă cerșetoria, că e plină Romania de cerșetori, măcar aici sa fți oameni.

| OpreaAdita a răspuns:

Costa intre 30-35-40 lei. m-am dus in mol si s-a uitat mama la oje si a custat atat

| OpreaAdita a răspuns:

Costa intre 30-40 lei

| Britralalalala a răspuns:

Pot fi de la 15 la 40 de lei sa iti cumperi oja!
Dacă vrei sa ți-o faci intr-un salon poate costa una bine făcută aproximativ 35 de lei