| Licurici_7465 a întrebat:

Cat costa sa imi pun unghii false cu gel si cat timp rezista?happy

18 răspunsuri:
| Vovy a răspuns:

Pretul depinde de persoana sau de salonul unde ti le pui, pretul se poate situa intre 50-100 lei. Unghiile rezista intre 3-4 saptamani, dar depinde de cat de repede iti cresc tie unghiile naturale.

| adellina a răspuns:

Depinde si de salonul la care mergi.Preturile pot varia de la 40 de lei la 100 de lei.

| adellina a răspuns:

Colega mea a avut unghii cu gel, dar dupa vreo 2 saptamani le-a dat joc pentru ca ii cresteau unghiile ei si o deranja.

Dar le mai putea folosi dupa aceea.

| Farcas a răspuns:

Depinde de cat de bine ti le pune, si ce lucri cu ele. Daca speli vase multe sau lucruri cu ele sau daca nu ti le`o pus atat de bine, nu iti tin mai mult de 2 saptamani. Daca ti le pune destul de ok si nu lucri cu ele, atunci iti tin si o luna.Cat despre pret depinde la ce salon mergi, altele lucra si cu 50 de lei, altele si cu 70 maxim.

| Ana-Maria94 a răspuns:

In jur de 70 de lei si de rezistat depinde cum le ingrijesti daca ai grija de ele rezista mult.

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

MIam facut unghii super cu 30 lei la un salon profesionist a rezistat 2 luni vara

| ancuutssa a răspuns:

Aiurealaughing Hai ca iti spun eu
Mi-am pus unghii cu gel cu 60 de lei (bine inteles depinde de salon) preturile pornesc de la 50 de lei in sus,, mai sunt si persoane care pun unghiile acasa si le fac cu 30 de lei 40 lei, dar de obicei acele persoane sunt incepatoare, deci, nu iti recomand! Ale mele au rezistat 3 saptamani, dupa care m-am dus la intretinere care de costa cam jumatate.adica eu imi fac intretinerea cu 30 de lei. Eu am unghii cu gel cam de 1 an si odata la 3 saptamani ma duc la intretinere

| Good Cat a răspuns:

In jur de 50 lei, poate peste, depinde de salon, oras tec. Rezista cam 3-4 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai costa vreo 70 de lei adica 700 de mii de lei vechi si rezista cam 1 saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinca ca daca nai grija de ele sau daca faci multa treaba tin vreo 2 saptamani eu mi-am pus si mau tinut 3 luni vara adica toata vara

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat 50 lei si mia rezistat 2 luni

Alte răspunsuri
| Andreea_Irina_1993 a răspuns:

Sa iti pui unghi cu gel costa cam 60 de lei dar odata la 3 saptamana sau la o luna trebuie sa te duci la intretinere ca iti cresc unghiile tale si te jeneaza

Alte răspunsuri
| YoanaAurora a răspuns:

Buna,chiar astazi mi am pus unghii pentru prima oara, eu iti recomand sa mergi la un salon, deoarece daca tot dai niste bani e bine sa fie calumea si de calitate.Pretul pe care l am platit este de 90 de lei cu model de pietre pe doua unghii, iar cat despre rezistenta dureaza cam o luna.Te pup si sper ca te am ajutat, funda?

| Niccooleta a răspuns:

Ti-ai mai pus unghii atunci, totusi a trecut ceva timp, cat timp au rezistat?laughing)

| madalinacrangus a răspuns:

Fetelor de curand mi-am pus unghii cu gel la un salon din zona mosilor, mai exact in rond la izvorul rece si am fost foarte, foarte multumita de felul in care lucreaza.folosesc numai produse aduse din moldova ( care le folosesc basarabencele), si va recomand acest salon cu toata increderea. eu am trecut prin multe experiente la saloanele in care am mai fost si nu am fost multumita de loc ( ba imi crapau, ba mi se rupeau etc) in concluzie nu erau bine puse si cu siguranta nici produsele nu erau bune. daca va intereseaza mergeti aici si luna martie au si o promotie de 50% la aplicare gel pe unghie naturala ( adica 60 ron ) si 20% reducere la intretinere (adica 50 ron). numarul pers la care eu am fost este 0766.33.00.05 - va garantez ca este super.Si inca un lucru NICIODATA o persoana care va pune unghii acasa nu o sa fie o profesionista la fel ca una care lucreaza intr-un salon - si mai ganditi-va si la sterilizarea ustensilelor ( am patit-o pe propria piele ) - deci nu va recomand decat sa mergeti la un salon. Va pup