| Unicooorn2001 a întrebat:

Cat de incredere este site-ul/aplicatia wish? Cat costa transportul? In cat timp ajunge comanda? Dau funda

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Transportul este in functie de fiecare vanzator in parte si produsul ajunge si pana circa in 2, 3 sau 4 saptamani. Iti poti face o simulare pe site, iti faci cont, adaugi cateva produse in cos si vezi ca in dreptul produselor ai mai multe optiuni de a-ti alege metoda de transport, daca o doresti mai rapida, va costa mai mult decat face produsul pe site, desi va ajunge mult mai repede. Alege vanzatorul cu mai multe pozitive si te poti uita la review-urile de pe site de la cei care au comandat pana acum.