| anonim_4396 a întrebat:

Cât de mult afectează vopsirea părului la vârfuri fara să fie vopsit până la scalp?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La buzunar ma afecteazalaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Puțin, spre deloc. Stai liniștită, fiindcă vopseaua nu iti arde părul, cum o face decolorantul sau placa pentru păr.
Dacă ți-e teamă, poți opta pentru vopsea de păr naturală, pe bază de plante, Bio! Costă puțin mai mult...

| Goddessss a răspuns:

Vopsitul nu afectează atâta de mult ca și decolorantul.
vopsitul e ca un strat peste păr in schimb decolorantul intra in compoziția firului de par.
te poti vopsi liniștită numai nu des si alege ti o vopsea bună. totusi dacă te vrei face blonda tu fiind bruneta, totuși vopseaua aia are si puțin decolorant