| Fabian20 a întrebat:

Cat l-a costat pe Mihai Traistariu implantul de par?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

2 euro de fir, dar daca te duci cu gaurile gata facute e mai ieftin.
Glumesc.
3000 de euro a dat Mihai.
Uita-te aici, e clinica unde a facut operatia... au consilier online, pe mine m-a si intrebat o doamna cu ce ma poate ajuta! :)
http://www.esteworldturkey.com/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Ce teapa mi-am luat, am crezut ca-i un boot I don't want to see
M. KutluHello, would you like to talk about our products?

Sir/Madam: Can i sell my own hair?

M. Kutlusell: your own hair?

what do you mean?

if you mean to say give your hair for another person its impossible to give another person

Sir/Madam: yeah, sorry, i have alot on my chest and...u know.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce simt al afacerii pe capul tau! laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cateva mii de euro

| OnuOnulică a răspuns:

Mihai Traistariu a platit 1000 de euro pentru implantul de par.winking

| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Peste 10000 mii nu stiu sigur

| RedBloodyZz a răspuns:

La costat 12.000 de euro, i au fost scoase 12.000 de fire, operatia a durat 12h, si 100 de injectii. Funda?