| Parkmin a întrebat:

Cat timp rezista unghiile cu gel?

6 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

In jur de 3 saptamani.

| zanesiprintese a răspuns:

Daca sunt puse bine, (prima data nu fac priza bine pe margini, dar putin!) rezista si rezista... Daca sunt puse prost, nu rezista o saptamana. Am vazut persoane carora le rezista si o luna si se vede unghia crescuta happy
Eu mi-am pus pentru prima data gel acum o saptamana, la unele unghii s-a "umflat" pe margini, dar nu mi-a cazut nici una.

| bunny112 a răspuns:

Depinde cit de bine sunt aplikate si de ceea ce faci tu.pot rezista insa citeva luni, acum depinde si tu cum ai grija de ele.

| SsAa a răspuns:

Mama mea are si depinde daca faci curat continuu sau ai un servici sau o treba grea de facut rezista putin dar daca ai grija de ele si esti atenta rezista pana la 2 sau 3 luni...:*

| oanacatalina a răspuns:

Ultima oară mi-au rezistat 4 luni fără să se rupă sau să se urâţească, dar bineînteles când au crescut le-am pilit să nu crească exagerat. Şi am şi făcut treaba prin casă cu ele, au fost foarte rezistente. Şi le-am dat jos pentru că mă plictisisem de ele, altfel ar mai fi rezistat tipsul.

| bianca9422 a răspuns:

Eu am unghii cu gel

rezista destul de mult depinde si cum le ingrijesti

te sfatuiesc sa iti cumperi o solutie pentru stergerea unghiilor FARA ACETONA

intretinerea se face la 2-3 saptamani depinde de cum iti creste unghia

succes happy