| stefanyparis a întrebat:

Cat timp trebuie sa ma spal cu samponul cu sulf de la farmacie pentru a scapa de matreata?
funda?

2 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

De obicei trebuie sa te speli pana trece matreata....bine, mai continui si dupa aceea inca ceva timp...dar nu este o regula. Daca te opresti din spalat si reapare matreata, atunci va trebuii sa o iei de la inceput. Dar daca ai matreata cum am eu, nu-ti mai trece in cevi happy Sper sa nu fie la fel ca la mine. Eu nu am folosit sampon cu sulf, nici nu stiu daca este acelasi lucru cu Nizoral, dar a folosit sotia mea Nizoral si nu este stralucit. Tot nu da randament :0

| love10andra a răspuns:

Pai...eu stiu ca trebuie sa te speli cu el cam 2 saptamani bine nu in fiecare zi doar de 2 ori pe saptamana sau daca ai mai multa matreata te speli timp de 3 saptamani si in fiecare saptamana de 3 ori. Funda?big grin