| Emiilea a întrebat:

Cate kilograme as putea slabi in 43 de zile?

Răspuns Câştigător
| Luizaaa a răspuns:

Depinde de corpul fiecărei persoane. Poți slăbi mai mult sau mai puțin. Dar nu te abține de la mâncare, este cea mai mare prostie! Să iei cele 3 mese și 2 gustări (mă refer la fructe) bea multe lichide, dar nu exagera și să faci sport. Te asigur că vei vedea rezultate. Sinceră să fiu eu slăbesc foarte ușor și nici nu prea se pune. Succes!

4 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Depinde ce faci! daca nu mananci absoul nimic este posibl sa slabesti pana vei muri! sau sa da in aneroxie din aia!

Răspuns utilizator avertizat
| Emiilea explică:

Daca alerg in fiecare dimineata, iar pe parcursul zilei fac exercitii cardio combinate cu greutati si renunti la paine si grasimi cam in cat timp se observa schimbarile?

| Bianca4655 a răspuns:

Depinde de tine! De dimineata, pe burta goala bea apa cu lamaie... si cand simti ca iti este foame incearca sa bei apa... si dupa 15 min daca tot iti este foame mananca putin. Poti incerca si dieta Rina