| Dalmore a întrebat:

Cate parfumuri detineti? Vreau sa vad daca sunt singura nebuna.

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

6-7 cred

| RAY a răspuns:

As vrea sa detin PACO RABANNE
Apa de parfum 1 Million Prive, 100 ml, Pentru Barbati

| alina2k18 a răspuns:

Aproximativ 35 acum, dar am si parfumuri f vechi, inclusiv din 2009.
Unele ieftine gen Katty Perry - Purr luat strict pentru sticluta laughing sau Amber Elixir- Oriflame si alte mai scumpe gen Lancome - La vie est Belle din care mai am doar 5 pufuri cred sau Shalimar - Guerlain.
Anu asta mi-am luat doar 3 parfumuri laughing dar nu high-end.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4, dar nu renunta asa usor la ideea aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 parfumuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face colectie dar nu am atitia bani deci ma limitez la una.Colectia o inchipui asa ca as cumpara bineinteles doar parfumuri care imi plac nu as tine parfumuri in colectie care nu-mi plac doar sa fie acolo.

| andiceasu95 a răspuns:

Zero laughing

| adelina29 a răspuns:

Aproximativ 10 dar doar 2 de brand deci țin să cred că mă încadrez încă în limitele normalului?

| Dalmore explică (pentru adelina29):

Da, ești sănătoasă.

| Redhead6 a răspuns:

Am 12 parfumuri. Si aaadoor parfumurile. Tu cate ai si cum se numesc?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Redhead6):

Care e cel mai petsistent dintre ele cum se numeste?

| Redhead6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ricci ricci de la nina ricci. Al tau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Redhead6):

Dior sauvage.

| moisez a răspuns:

Eu detin 6 parfumuri.