| bogdytzu a întrebat:

Cateva idei de imbracaminte pentru un majorat? funda!

Răspuns Câştigător
| lucianmarius a răspuns:

Pei daca esti baiat la un majorat se vede frumos un blug conic cu o camasa :d bagata in pantaloni sau pe afara ...depinde cum iti place :p

9 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

O pereche de blugi albi cu tentă de griwinking un tricou, o cămaşa şi o vestă mai din asta şmecheră neagră. Băiat perfect cu ţinuta asta.

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Gasesti aici niste rochii splendide pentru un majorat : [ desi scrie ca sunt de banchet ] '
http://nana.kaz3.info/rochii-pentru-banchet-2009.html
Sau daca esti o persoana mai simpla, un blug strans o maleta alba si o coada de cal stransa si tenisi.
O seara buna!

| IrinaIvashkov a răspuns (pentru ღRαmøOoღ):

Este băiat laughing

| ღRαmøOoღ a răspuns (pentru IrinaIvashkov):

Cred ca imi este prea somn laughing

| bogdytzu explică (pentru IrinaIvashkov):

Mersi ca cineva si-a dat seamalaughing) ca sunt baiatlaughing

| ellena99 a răspuns:

Buna! Ar fi frumos sa imbraci niste blugi negrii si sa-ti iei o camasa albastra cu dungulite si peste stiu si eu o vestuta neagra peste poti sa fi mai special incercand o gravata cu dungi.Ia-ti niste adidasi si gata pentru majorat.Vei arata foarte bine.

| IoanaLoredana a răspuns:

Rochite elegante sau salopete elegante. Poate siteu asta te ajuta sa te decizi.www.starshiners.com

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| sebastian1331 a răspuns:

Pereche Snickers albi
Blug albastru inchis
Camasa neagra casual (nimic serios)
Sacou negru casual (de asemenea nimic serios)
Fular/Esarfa maro deschis decorata cu ceva dungi sau stuff