| anonim_4396 a întrebat:

Cateva pareri pentru fondul de ten Revlon colorstay? Sau ce fond de ten recomandati?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Acum ceva timp era fondul de ten cu cea mai mare acoperire de pe piata, extrem de popular. Nu stiu daca au aparut altele mai bune intre timp, dar nici nu cred ca are importanta. Daca te stii cu probleme ale tenului poti sa il iei linistita.

| anonima0417 a răspuns:

Este foarte bun. Dar nu il folosii zilnic deoarece acopera destul de tare

| kiaraaaaaaa a răspuns:

Din cate stiu, produsele de la Revlon nu sunt extrem de bune, dar sunt accesibile la pret si la calitate. In schimb, fonduri de ten pe care ti le recomand sunt cele din gama: Dior (costa destul de mult, dar are o acoperire mare si este foarte bun din orice punct de vedere), Maybelline, Max Factor, Benefit Cosmetics, MAC.