| AnGel_5409 a întrebat:

Cateva tratamente pentru cresterea parului si regenerarea lui cu ulei de ricin pls. Funda mare mare!

Răspuns Câştigător
| rroxy_7198 a răspuns:

Poti incerca sa amesteci un ou crud cu miere de albine si ulei de masline. Am auzit ca este foarte bun pentru cresterea mai rapida a parului si in acelasi timp regenereaza. Sper sa-ti fie de folos.:*

1 răspuns:
| 10011993 a răspuns:

Poti folosi uleiul de ricin in combinatie cu ou,ulei de masiline, tot felul de tincturi pentru cresterea parului, cu vitamia A uleioasa...si va rezulta o masca excelenta pentru par.Ideal ar fi s-o folosesti de 2 ori pe saptamana.Eu am incercat-o si e foarte buna:*