| Zodiac a întrebat:

Cati dintre voi aveti tatuaje?
Specificati ce tatuaj...Si care parerea voastra de oamenii cu tatuaje.

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Am o floare, un fel de crin de culoare mov si o cruce pe care, de altfel, o poti vedea si in pozatongue Le am de mai mult timp si nu regret ca le-am facut.

30 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Vreau sa imi fac niste stelute pe picior jos dar micutzelove struckeu nu judec pe nimeni fiecare face ce vrea cu viata si cu corpul luiwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu am tatuaje happySi nici nu vreau big grin

| Marii a răspuns:

Momentam nu am, dar vreau sa-mi fac.
Si ce parere sa am despre ei? In fata mea sunt la fel ca si cei care nu au. Ca lor le place sa-si faca in fiecare an un tatuaj, e decizia lor. happy

| caramelitamia a răspuns:

Tare intrebarea!
pai eu nu am nici un tatuaj, dar as vrea pe mana linii curbate si flori negre.
cei care au tatuaje mi se pare super happy ca de exemplu Kat von D.

| caramelitamia a răspuns:

*par, scuze big grin

| JoJo a răspuns:

Sunt dragute 1 la 1000 din cate cunoscwinking Si temporare...eu ii dau dreptate lui nony... ce draq: vezi o baba zbarcita cu tatuaje:-si mai ales ca moda asta trece repede... uite de exemplu in anii trecuti se purtau tatuajele la fete deasupra fundului la spate, acum nu...iti dai seama ca peste 20-30 de ani o sa simti dezgust si plictiseala numai cat il veziwinking

nony
| nony a răspuns:

Nu am nimic cu ei, dar o mámáicá de 80 de ani care abiase se taraste in doua bete, are desupra curului ofilit 3 litere chinezesti sau doua aripi.e..dezgustator.

nony
| nony a răspuns:

@Zodiac, daca-mi explici pentru ce mi-a dat stupid, eu imi fac un tatuaj pe nas.

| M.madallina a răspuns:

Nu vreau tatuaj dar nu cred ca oamenii cu tatuaje sunt diferiti

| inna a răspuns:

Intr-un timp vroiam si eu sa-mi fac... dar mai bine ca nu am facut-o! Nu am nimic cu oamenii care au tatuaje, dar unele mi se par dezgustatoare.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

De ce sa-ti murdaresti trupul? Crezi ca oricine ar fi acea persoana chiar merita? La un moment dat te va parasi. Vei da de altcineva, care nu te va place dacat in stare naturala. De ce sa strici ceea ce este frumos?

| StarDust a răspuns:

Eu vreau sa-mi fac un tatuaj cu sigla de la Tiesto pe omoplatul drept.

@dolcemada dc sunt diferiti? ca au curajul sa fie originali? neah nu cred. eu la batranetse o sa ma laud cu tatuaju' meu cu tiesto :X si o sa le arat nepotilor mei laughing)

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pai nu am dar cred ca nici nu as vrea sa am.singurul model care imi place si ma atrage este un mic delfin pe glezna(temporar). in rest, eu zic ca oamenii cu tatuaje arate mai cudat si arata ca sunt mai duri si putin diferiti

| www a răspuns:

Imi plac, dar nu am si nici nu o sa imi fac, asta pentru ca doare ingrozitor.

| daniDeeDee a răspuns:

Am gasit ce cautam.;))
http://tattoolettering.net/

| Lary a răspuns:

Nu am dar as vrea sa-mi fac dupa 18 ani.As vrea un delfin ce iese din foc. Oamenii cu tatuaje nu-s cu nimic mai deosebiti ca cei fara.

| juniper a răspuns:

Nu am nici unul si nici n-as vrea, chiar daca ar fi temporar tot nu as vrea, nu sunt bune pentru piele.

| M.D.Eveline a răspuns:

Eu am doua tatuaje un dragon pe spate si scris japonez sub bust si nu am nimic cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am tatuaj si n-am de gand sa-mi fac unul. Nu vad cu ce m-ar infrumuseta. Si mai ales, la batranete, cu o piele zbarcita mai mult sau mai putin (dar inevitabil), nu mi se pare estetic.
Dar nu condamn persoanele care le fac.
O idée? :) http://saintsulpice.unblog.fr/......xante-ans/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.best-tattoo.net sfaturi utile despre tatuaje, modele tatuaje, poze piercing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un tatuaj p picior, un tribal foarte frumos, nu e mare e mic si finutz de fete`happy

nu suntem cu nimic mai deosebiti daca avem tatuaj`

in fond fiecare face ce vrea cu corpul lui`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce trebuie sa stii inainte de a-ti face un tatuaj gasesti pe www.best-tattoo.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un tatuaj...

pe sylvester din desenele cu tweety si acum mai vreau sa-mi fac doua... unul dintre ele este cu initialele parintilor mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un fluture facut recent si sunt incantata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici un tatuaj, dar vreau sa-mi fac unu temporar... nu stiu ce aveti voi cu oamenii... fiecare cu viata lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un tatuaj pe brat este o fatina...eu cred ca daca vrei sa-ti faci un tatuaj trebuie sa aiba un simbol pentru acea pers. tatuajele nu se fac ca sa fi in pas cu moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele maini full of tattoo laughing nu is curios ce cred oameni despre mine...fiecare are dreptu sa vada ce vrea in viata

| Dean1996 a răspuns:

1) Nu am tatuaj, dar as vrea sa imi fac, temporar, bineinteles
2) Parerea mea despre oamenii cu tatuaje: Pai, Frank Iero are tatuaje, care este idolul meu:X...deci.am o parere buna despre ele; x

| snowman a răspuns:

Depide de semificatia tatuajului si de zona in care e facut