| anonim_4396 a întrebat:

Caut un parfum, insa nu stiu cum se numeste. Este de dama sau unisex, cu un miros puternic dulce. Sticla e mare, lata, neagra, cu vene aurii, cu margini netede, rotunjite si nu are o forma particulara. Din ce imi aduc aminte pretul acestuia e de pana in 500 de RON, dar e posibil sa ma insel. As aprecia daca m-ati ajuta sa il gasesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii cel cu nota florala si musk - Bvlgari Goldea The Roman Night
Ia vezi, acesta este?
https://cdn.shopify.com/......_2000x.jpg

| ClaudiuMadalin1999 a răspuns (pentru Violleta2022):

Iti multumesc pentru raspuns, dar din pacate nu este acesta.