| Alecsandri a întrebat:

Ce antiperspirant recomandati pentru barbati?

9 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Deodorant roll-on antiperspirant Giordani Gold Man.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nivea men face treaba destul de buna.

| HadesSs a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Nu te patezi? Pe mine ma enerveaza Nivea men se branzeste asa si imi pateaza tricourile pe face albe...

| suntserios a răspuns (pentru HadesSs):

Nivea invisible...

| Ionut58282856 a răspuns:

Orice se poate manca. Deci jelatină

| Ionut58282856 a răspuns:

Cand ai dat ca fiind nefolositor si eronat mesjaul meu de mai sus pai tocmai din asta se face o gluma

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Transpiblock. Încearcă sa vezi ce bun este.

| Extraterestru2 a răspuns:

După ce am încercat destul de multe tipuri de antiperspirante și deodorante, am ajuns la concluzia că mie cel mai mult mi se potrivește deodorantul solid Mennen Speed Stick. Nu pătează deloc, are un miros plăcut și își face treaba.
Depinde și de persoană, dar ideal ar fi să nu le tot schimbi ca să nu te trezești cu iritații și alte chestii de genul acesta.

| Cristea468 a răspuns:

Love,adidas