| tanasaiosif a întrebat:

Ce antiperspirante folosiți pe timpul căldurii?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gillette

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O buna perioada am folosit Rexona, dar am trecut la STR8, pare mult mai bun, si nu pateaza.

| sunset10 a răspuns:

Mie cele de la Rexona mi se par cele mai bune. Am incercat si de la Dove, dar nu sunt la fel de bune, in schimb samponurile de la ei sunt super. Sper ca te-am ajutat! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odaban îl am de anul trecut și cred că îmi ajunge și anul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea sau Dove. Primul e ceva mai puternic. Încearcă varianta Invisible Pure, miroase excelent!winking

| siriusblack98 a răspuns:

La mine pentru ca fac si sport nu functioneaza altceva in afara de Transpiblock.Il folosesc de 2 ani de zile.Inainte foloseam Nivea Men.Era bunicel dar nu tinea nici 5 ore uneori.

| alina2k18 a răspuns:

Odaban pe calduri >25 grade, deci din mai pana in septembriewinking

| Ofiintă a răspuns:

Vichy.

| Adry05 a răspuns:

Nivea stress protect dar și cele de la rexona sunt ok

| LikeARollingStone a răspuns:

Eu le folosesc pe cele de la Rexona de ani de zile. Am incercat si altele insa mereu ma intorc la ele, sunt cele mai bune.