| TitoJacksana a întrebat:

Ce aparat de ras recomandați până în 200 de lei?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Referirea este la cele electrice, banuiesc! Altfele, cele mecanice nu pot ajunge la 200 lei numai daca iei de fite. Recomand Philips, Remington, etc. http://bit.ly/2VNjjNK Un exemplu.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt bune si cele la 30 de lei Gilette (cele la set). Eu am folosit pe acestea, si nu am avut probleme, ca de exemplu bube, rani etc.

| Nyku7877 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DMBTY3BBM/ Recomand cu incredere eu am una de la flanco am dat 140 lei acum ceva timp si sunt foarte multumit ma si tund si rad barba, si cu 2 ani garantie recomand si pentru frizeri.